| Feature | Details |
|---|---|
| Processor | Intel Core i9-12900H |
| Performance | High-end performance for heavy tasks, multitasking & professional work |
| Graphics | NVIDIA T600 (4GB) |
| Feature | Details |
|---|---|
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD |
| Performance | Ultra-fast speed & smooth workflow |
| Feature | Details |
|---|---|
| Screen Size | 15.6-inch |
| Resolution | Full HD (1920 × 1080) |
| Usage | Ideal for work, design, and daily use |
| Feature | Details |
|---|---|
| NFC | Supported |
| Edition | Limited Edition |
| Feature | Details |
|---|---|
| OS | Windows 11 |
| Feature | Details |
|---|---|
| Multitasking | Excellent performance for heavy apps |
| Graphics Use | Suitable for design, editing, CAD & business tasks |
| Use Case | Professionals / Designers / Engineers / Business |
899,00 د.ا




Select at least 2 products
to compare